Generatie VIII-bj

Johannes Pieter Jacobus Camfferman is geboren op woensdag 20 juni 1900 om 17:00 in Den Haag, zoon van Arnoldus Pieter Camfferman en Dorothea Hermina Engels. Van de geboorte is aangifte gedaan op donderdag 21 juni 1900 met als getuigen: Engelbertus Heilbron en Leonard Erasmus ’t Hart.

Aangifte van geboorte is gedaan door Hendrika Christina Johanna Lingeler, oud 30 jaren, vroedvrouw, wonende alhier, bij de geboorte tegenwooridg geweest.

Johannes is overleden op dinsdag 10 mei 1955, 54 jaar oud.

Beroep: boekhouder


Klik voor foto in apart venster
Camfferman waarschuwing

In 1933 plaatst Johannes een advertentie, waarin hij na het ontslag van een van zijn medewerkers, men geen zaken meer met hem moet doen:

In de Nieuwe Koerier van 15 juli 1935 wordt vermelding gemaakt van de verhuizing van J.P.J. Camfferman van P.Cuijpstraat 21, Roermond naar Maasniel. Hij wordt vermeld als "directeur E.R.IJ.".
In de Gemeenteverslagen van gemeente Den Haag over 1946 wordt op pagina 253 het volgende vermeld over de "Tijdelijke Gemeentelijke Dienst voor het onderbrengen van Oorlogsslachtoffers in Noodtehuizen.
Verslag over het tijdvak maart 1945 tot en met mei 1946."
"Eind December 1945 - na het vertrek van de heer J.P.J. Camfferman - werd de leiding opgedragen aan de heer F.C.H. Böhmermann,"

Johannes trouwde, 25 jaar oud, op woensdag 29 juli 1925 in Den Haag met
Johanna Maria Middendorp, 23 jaar oud. Bij het burgerlijk huwelijk waren als getuigen aanwezig: Franciscus Joseph Wesenaar en Paulus Borgmeijer.

Johanna is geboren op zondag 20 oktober 1901 om 13:30 in Den Haag, dochter van Gerrit Middendorp en Hendrica Burger. Van de geboorte is aangifte gedaan op maandag 21 oktober 1901 met als getuigen: Engelbertus Heilbron en Franciscus Dieben.

Aangifte van geboorte is gedaan door Anna Elisabeth Couvée, echtgenoote van Hendrik Diehle, oud 63 jaren, vroedvrouw, wonende alhier, bij de geboorte tegenwoordig geweest.

Beroep: kostuumnaaister (1925)

Kind van Johannes en Johanna:

Uit dit huwelijk een één kind bekend.



Deze pagina is voor het laatst gewijzigd op: 17 May 2018.